Wynagrodzenie

Wynagrodzenie otrzymujesz za udział w ankietach wypełnianych za pośrednictwem udostępnionego przez nas panelu badawczego. Stawka wynagrodzenia za każdą ankietę jest wyraźnie określona przed badaniem - zawsze to Ty decydujesz, czy chcesz wziąć w nim udział.

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego na wypełnianie ankiet. Jest ono obliczane zgodnie ze stawką w przybliżeniu 12-20 złotych za godzinę. Im więcej ankiet uda Ci się wypełnić, tym większa będzie gratyfikacja pieniężna.

Średnio za jedną ankietę możesz zarobić od 1 zł do nawet 12 zł!

Odpowiednia kwota jest dopisywana do Twojego konta po zakończeniu ankiety. Kiedy suma uzbieranych środków osiągnie limit 40 złotych, wypłacimy Ci pieniądze - przy pomocy serwisu PayPal, który jest jedną z najbezpieczniejszych form płatności internetowych, gdyż wszystkie Twoje dane bankowe pozostają tajemnicą.

Uczestnicząc w ankietach, w skali roku bez trudu uzbierasz kwotę, za którą będziesz mógł sobie pozwolić na kilkudniową wycieczkę po Europie albo dobrej klasy tablet! Warto!

Stan swojego konta i wysokość zgromadzonych środków pieniężnych możesz sprawdzić w każdej chwili! Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika.

Niebawem planujemy wdrożenie nowej funkcjonalności serwisu - za ukończone badania będziesz mógł otrzymać również bezgotówkowe kupony na wybrane usługi i produkty.

Załóż konto już dziś i zacznij zarabiać na ankietach!