O nas

W GeniusOpinion zajmujemy się budowaniem i udostępnianiem profesjonalnych paneli badawczych. Pomagamy agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej tworzyć oraz przeprowadzać ankiety dotyczące produktów i usług. Nasze działania mają zasięg globalny, współpracujemy z firmami na całym świecie. GeniusOpinion.com dysponuje bazą klientów i użytkowników działających w 14 krajach świata!

Znamy doskonale realia rynkowe i świetnie się w nich odnajdujemy - dlatego wszystkie ankiety przeprowadzane są za pośrednictwem internetu, a respondenci pozyskiwani spośród szerokiego grona internautów.

Grupy badawcze dobieramy z uwzględnieniem wymogów konkretnego badania, a uczestniczących w nich respondentów wynagradzamy za każdą wypełnioną ankietę. Konsumenci mogą bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań zgłosić się poprzez rejestrację w panelu do udziału w odpłatnych badaniach. Wszystkie ankiety przeprowadzane są przez internet, a do ich wypełnienia może zostać użyte dowolne urządzenie z dostępem do Sieci.

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, zaufanymi firmami, dlatego masz pewność, że za czas poświęcony na wypełnienie ankiety za pośrednictwem naszego panelu otrzymasz wynagrodzenie. Rejestrując się i regularnie wypełniając ankiety, masz prawo do gwarantowanych zarobków. Wypłacamy je, gdy na Twoim koncie w serwisie zbierze się kwota minimum 40 złotych - co jest jednym z najniższych progów wypłacalności w porównaniu z innymi, podobnymi panelami badawczymi (szczegóły znajdziesz w zakładce „Wynagrodzenie”).

Każda Twoja opinia wyrażona w ankiecie przekłada się na realne pieniądze. Wystarczy się zarejestrować, podać swój adres e-mail, wypełnić ankietę, którą od nas dostaniesz, i gromadzić środki.

Wypełnienie jednej ankiety zajmuje zaledwie kilka minut!

Jednocześnie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, które przetwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów. Nasz panel jest zgodny ze standardami ESOMAR, MRS, CASRO, MRA, ARF, MRIA, AMA oraz AMSRO. Twoje odpowiedzi, wraz z odpowiedziami innych uczestników badania, zostają poddane anonimowej analizie. W dowolnym momencie możesz także usunąć swój profil z naszego panelu badawczego.

Panel badawczy GeniusOpinion jest zgody ze standardami